Polskie czy światowe lotto – w co dziś zagrasz?
Polskie czy światowe lotto – w co dziś zagrasz?
Czas trwania: od 2018-01-18 do 2018-03-31
 
Dowiedz się więcej ›
 
Przez wiele lat gra w lotto kojarzyła się przede wszystkim z udziałem w Dużym Lotku. Ta kultowa loteria – której dotyczyła kilkukrotna zmiana nazwy – towarzyszy graczom w Polsce niemal od samego początku historii lotto, a zatem już 60 lat. Z czasem gracz zyskali możliwość udziału w wielu innych loteriach, takich jak Mini Lotto, Multi Multi, Ekstra Pensja czy Kaskada. A co, jeśli dla Ciebie to już za mało? Być może nieco znudziły Ci się te znane od lat formaty gry, a może po prostu chcesz powalczyć o znacznie wyższe wygrane. Wtedy nie pozostaje nic innego, jak zagrać w loterie światowego lotto online– i to bez konieczności podróżowania po całym świecie!

Loterie polskiego lotto – na jakie wygrane możesz liczyć?
Najbardziej rozpoznawalną loterią organizowaną przez Totalizator Sportowy jest Duży Lotek – nic dziwnego, skoro ta gra oferuje wygrane sięgające kilkudziesięciu milionów złotych! Co prawda minimalna wygrana I stopnia wynosi „zaledwie” dwa miliony złotych, jednak w kumulacjach możesz wygrać znacznie więcej. Najwyższa kumulacja w dużym Lotku przekroczyła aż 60 milionów złotych! A najwyższa wygrana zgarnięta przez pojedynczego gracza przekroczyła 35 milionów złotych. Pamiętaj, że poza wygranymi pierwszego stopnia, do zdobycia w Dużym Lotku są także wygrane niższego stopnia.
Polskie lotto to nie tylko Duży Lotek – to także bardzo popularna loteria Multi Multi, której losowania odbywają się aż dwa razy dziennie. W zależności od strategii gry zdobyć można nawet 25 milionów złotych. Jak dotąd największa wygrana wyniosła 7,5 miliona złotych. W kaskadzie zdobyć możesz 250 000 zł, podobne wygrane czekają na Ciebie w Mini Lotto. W Ekstra Pensji najwyższe wygrane to 50 000 zł wypłacane co miesiąc przez 20 lat. A jak na tym tle wypadają światowe loterie liczbowe?

Podziel się

Najpopularniejsze konkursy Zobacz wszystkie konkursy
Komentarze
Spodobał Ci się ten konkurs? Skomentuj go!
Dodaj komentarz
Pozostało znaków.